Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

PREZES ZARZĄDU

Beata Żółtowska - Prezes Toruńskiego TBS Sp. z o.o.

tel. (56) 653 81 10 : b.zoltowska@ttbs.pl

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE - SEKRETARIAT

Aleksandra Filar - Inspektor

tel. (56) 653 81 10 : a.filar@ttbs.pl


BIURO OBSŁUGI KLIENTA 

Lidia Depczyńska - Inspektor

tel. (56) 653 81 11 : l.depczynska@ttbs.pl 

 

ADMINISTRACJA

Ewa Pankowska - Administrator

Toruń: OM przy ul. Szczecińskiej; OM JAR

tel. (56) 653 81 13 : e.pankowska@ttbs.pl

Bartosz Puchowski - Administrator

ul. Czarlińskiego 16-16a; ul. Krasińskiego 38-40a; ul. Szosa Chełmińska 172a-174; ul. Lubicka 45a-d; ul. św. Józefa 68-68a; ul. Winnica 35a, 37-37b, 39; 
Chełmża: ul. Hallera 18a/b; ul. ks. Piotra Skargi 13a-b; ul. Hallera 4
tel. (56) 653 81 12 : b.puchowski@ttbs.pl 


Agnieszka Rybicka - Administrator

Toruń: OM przy ul. Olsztyńskiej; OM Nad Drwęcą w Lubiczu

tel. (56) 471 32 02 : a.rybicka@ttbs.pl


Karolina Czwajda - Administrator
Toruń: ul. Kręta 109/11; OM Glinki

tel. (56) 653-81-14 : k.czwajda@ttbs.pl

INWESTYCJE

Grzegorz Żuchowski - Inspektor nadzoru

tel. (56) 653 81 20 : g.zuchowski@ttbs.pl

Luiza Wajs - Specjalista ds. Inwestycji, remontów i Zamówień Publicznych/ Inspektor nadzoru

tel. (56) 653 81 21 : l.wajs@ttbs.pl


UMOWY, CESJE

Jolanta Racinowska
- Inspektor

tel. (56) 653 81 18 : j.racinowska@ttbs.pl

 

CZYNSZE

Marzanna Wierzbowska - Starszy inspektor

tel. (56) 653 81 16 : m.wierzbowska@ttbs.pl

Łukasz Łaszewski - Inspektor

tel. (56) 653 81 17: l.laszewski@ttbs.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Adam Woch - Główny Księgowy

tel. (56) 653 81 24 : a.woch@ttbs.pl

Aneta Muszytowska - Księgowa

tel. (56) 653 81 23 : a.muszytowska@ttbs.pl

SPRAWY KADROWE

Alicja Dybowska - Inspektor

tel. (56) 653 81 22 : a.dybowska@ttbs.pl



 

ADMINISTRACJA ul. Gardzielewskiego 16

Tadeusz Jachimiak - Zarządca Nieruchomości

Toruń: ul. Podgórska 14B-D, OM Gerwazego; ul. Okólna 13, 13a/b; ul. 63. Pułku Piechoty 75-75D;
tel. (56) 669 89 03 : t.jachimiak@ttbs.pl


Małgorzata Duda
- Administrator

Toruń: OM Solanki; WM przy ul. Mohna 67-67d/ Drzewieckiego 2

tel. (56) 669 89 03 : m.duda@ttbs.pl

 
Telefony awaryjne:

Firma Eko-Serwis 56 664-03-34
ZUD "DŹWIG" 56 623-07-28

Spółka: Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.

Kraj: Polska

Adres korespondencyjny: ul. Watzenrodego 17, 87-100 Toruń

REGON: 870485050

NIP: 956-18-05-065

Nr KRS: 0000037093

Kapitał zakładowy: 54.129.000 zł

Konto bankowe: Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Toruniu: 93 1130 1075 8100 0000 0001 2775

Telefon: (056) 653-81-10 / 502 489 399

Fax: (056) 653-81-29

www: www.ttbs.pl

e-mail: ttbs@ttbs.pl

Godziny przyjmowania interesantów:

dzień tygodnia

od godziny

do godziny

poniedziałek

7:00

15:00

wtorek

10:00

17:00

środa

7:00

15:00

czwartek

7:00

15:00

piatek

7:00

13:00

 


TTBS Siedziba Spółki

 

Biuro na O/M Solanki przy ulicy Gardzielewskiego 16